O Prodermic Silver

1. CO TO JEST PRODERMIC SILVER?

PRODERMIC SILVER to srebro koloidalne do stosowania zewnętrznego. W roztworze ultra czystej wody mamy zawieszone cząsteczki srebra o różnej wielkości. Te cząsteczki naładowane są ładunkiem dodatnim, dzięki czemu odpychają się i nie łączą ze sobą w konglomeraty. Dzięki temu srebro jest aktywne i nie opada na dno. Pojemnika z PRODERMIC SILVER nie trzeba wstrząsać przed użyciem. To jedna z cech świadcząca o wysokiej jakości produktu, który otrzymywany jest drogą fizyczną. 

2. CZYM PRODERMIC SILVER RÓŻNI SIĘ OD INNYCH PODOBNYCH?

Prodermic Silver uzyskiwany jest metodą fizyczną, jest to srebro koloidalne - nie ulega kumulowaniu w ciele człowieka. Inne tego typu produkty często uzyskuje się metodami chemicznymi, przez rozpuszczenia srebra w kwasie azotowym V (czyt. w kwasie azotowym pięć) a następnie rozcieńczeniu tak otrzymanej soli do małych stężeń. Taki roztwór uzyskany drogą chemiczną niesie za sobą dwa zagrożenia. Po pierwsze nakładamy na twarz sól z nadwyżką rozcieńczonego kwasu azotowego.
Taki preparat może działać wręcz drażniąco, zwłaszcza na delikatna atopową skórę. 

3. DLACZEGO PRODERMIC SILVER JEST BEZPIECZNY?

W PRODERMIC SILVER nie mamy pojedynczych jonów srebra tylko jego cząsteczki o różnej wielkości naładowane ładunkiem dodatnim. Ponieważ srebro w PRODERMIC SILVER występuje jedynie w formie cząsteczkowej – przenika jedynie do naskórka, skóry właściwej i wierzchniej części tkanki tłuszczowej, bez możliwości przenikania do naczyń krwionośnych. 

Istnieją dwa rodzaje srebra koloidalnego dostępnych na rynku – jonowe i niejonowe. Jonowe można rozpoznać po żółtej barwie, która zmienia się pod wpływem kontaktu ze światłem. Srebra jonowe nie powinny być stosowane ze względu na fakt, że wchodzą w reakcję z kwasem żołądkowym i odkładają pod skórą.
Niejonowe srebro koloidalne Prodermic Silver nie ulega kumulowaniu w ciele człowieka. Jednocześnie w kontakcie ze łzami, moczem, osoczem krwi i innymi płynami organicznymi, zachowuje swoje niezwykłe właściwości bakteriobójcze, będąc skutecznym, naturalnym antybiotykiem.  

4. CO Z TEGO, ŻE CZĄSTKI SREBRA W PRODERMIC SILVER MAJĄ RÓŻNĄ WIELKOŚĆ?

Różna wielkość cząstek gwarantuje nam równomierną dystrybucję i właściwą dywersyfikację zaaplikowanego na skórę srebra. 

Równomierna dystrybucja oznacza, że cząsteczki nie są w jednym punktowym miejscu na skórze w dużym stężeniu – srebro jest równomiernie rozłożone na całej spryskanej powierzchni. 

Właściwa dywersyfikacja: największe cząstki pozostają na powierzchni skóry tworząc ochronny film, średnie wnikają do naskórka a mniejsze do skóry właściwej i zewnętrznej warstwy tkanki tłuszczowej.

5. JAK DZIAŁA PRODERMIC SILVER?

Srebro ma zastosowanie w kosmetologii w redukcji trądziku czy też wspomagająco w łojotokowym zapaleniu skóry.

PRODERMIC SILVER posiada właściwości sebostatyczne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i immunostymulujące. Jest skuteczne podczas występowania wszelkich stanów zapalnych, infekcji grzybiczych, bakteryjnych i wirusowych (np. ropne krosty, zajady, liszaje). Naładowane dodatnio cząsteczki srebra przenikają przez błony komórkowe patogenów i blokują ich potencjał elektryczny. Powoduje to zatrzymanie metabolizmu patogenu i jego śmierć w ciągu kilku minut. 

Redukcji zaczerwienienia twarzy sprzyjają właściwości ściągające srebra.
W połączeniu z działaniem immunostymulującym jest to świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy chcemy ukoić skórę podrażnioną w przebiegu zabiegu. Skóra szybciej wraca do normalnego koloru i elastyczności. Znacznie skraca się okres dyskomfortu.

6. DLACZEGO PRODERMIC SILVER MA MAŁO SKŁADNIKÓW?

W trosce o jak największy komfort użytkowania przy opracowywaniu PRODERMIC SILVER nasi eksperci otrzymali następujące zadanie: uzyskać maksymalnie skuteczny produkt przy wykorzystaniu jak najmniejszej ilości składników.  

7. CO WSPOMAGA KOJĄCE I REGENERUJĄCE WŁAŚCIWOŚCI PRODERMIC SILVER?

ph które nie podrażnia skóry, jest lekko zasadowe i wynosi 8,24 ± 0,11.

8. CO ŚWIADCZY O NASZEJ UNIKALNOŚCI?

Srebro koloidalne Prodermic Silver uzyskiwane jest wyłącznie w procesach fizycznych. Preparat jest stabilny, przez co skuteczny w długim okresie czasu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl