Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
    System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:
  • karta płatnicza - Visa, MasterCard
  • przelew bankowy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.

  • PayPal - bezpieczna i wygodna forma płatności online. Nie ma potrzeby ujawniania numeru karty kredytowej. Płatności PayPal w oparciu o pocztę e-mail pozwala naszym klientom regulować płatności przez Internet przy użyciu karty kredytowej, rachunku bankowego lub środków zgromadzonych na koncie PayPal
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl