O nas

Firma Medaqua to polska, rodzinna firma, która skoncentrowała swoje działania na uzyskaniu najlepszego produktu wg naturalnych metod produkcji, przy zastosowaniu jak najmniejszej liczby składników o najwyższej jakości.

Współpracując z wyspecjalizowanymi laboratoriami otrzymaliśmy roztwór srebra koloidalnego Prodermic Silver. Używamy technologii gwarantującej stabilność i powtarzalność produkcji.

Stabilizacja uzyskanego roztworu zapobiega sklejaniu się cząsteczek srebra, dzięki czemu płynne srebro utrzymuje swoje właściwości przez wiele miesięcy. Nasz produkt jest delikatny, skuteczny, bezpieczny. 

 

Firma Medaqua wspiera styl życia Less Waste czyli przede wszystkim świadome życie w trosce o środowisko naturalne. Urodowe Less Waste to świadomy wybór kosmetyków wysokiej jakości o jak najszerszym spektrum działania. To pielęgnacja oparta na uniwersalnych, wielozadaniowych produktach.

Jak wiele problemów może rozwiązać jeden preparat...? Otóż, może wiele. Prodermic Silver to prawdziwy produkt wielozadaniowy. Ograniczając konsumpcję mamy wpływ na globalne zmiany. Kupując mniej - oszczędzamy, możemy pozwolić sobie wówczas na produkty najwyższej jakości. I taki właśnie jest Prodermic Sliver – najwyższej jakości, prawdziwy produkt wielozadaniowy.

 

Srebro koloidalne Prodermic Silver firmy Medaqua dostępne jest w sklepie internetowym oraz w wyselekcjonowanych Gabinetach Dermatologicznych i Klinikach Urody.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl