O nas

 

 

Firma Medaqua to polska, rodzinna firma, która skoncentrowała swoje działania na uzyskaniu najlepszego produktu, przy zastosowaniu jak najmniejszej liczby składników o najwyższej jakości.

Współpracując z wyspecjalizowanymi laboratoriami otrzymaliśmy wodny koloid cząsteczek srebra, występujących pod postacią niejonowych drobin- Prodermic Silver. Używamy technologii gwarantującej stabilność i powtarzalność produkcji, wykorzystując jedynie procesy fizyczne.

Stabilizacja uzyskanej mieszaniny zapobiega sklejaniu się cząsteczek srebra, dzięki czemu preparat utrzymuje swoje właściwości przez wiele miesięcy. 

Nadzór nad jakością produktu zlecamy akredytowanym laboratoriom, współpracujemy z Uniwersytetem Gdańskim w zakresie innowacyjnego wykorzystania właściwości srebra koloidalnego Prodermic Silver.

Nasz produkt jest delikatny, skuteczny i bezpieczny.

Srebro ma zastosowanie w kosmetologii i dermatologii. Zaufały nam Kliniki Dermatologiczne i Gabinety Kosmetyczne z całego kraju, włączając preparat do swojej oferty i kuracji Klientów.

Potwierdzeniem uznania i skuteczności preparatu są otrzymane nagrody:

  • Influencer’s Top 2020 w kategorii Uroda
  • Kobieca Marka Roku 2020 za produkt, który jest nieodzownym elementem kobiecego świata – wysokiej jakości, bezkonkurencyjny i jedyny w swoim rodzaju

Firma Medaqua wspiera styl życia Less Waste czyli przede wszystkim świadome życie w trosce o środowisko naturalne. Urodowe Less Waste to świadomy wybór kosmetyków wysokiej jakości o jak najszerszym spektrum działania. To pielęgnacja oparta na uniwersalnych, wielozadaniowych produktach.

Jak wiele problemów może rozwiązać jeden preparat ...? Otóż, może wiele. Prodermic Silver to prawdziwy produkt wielozadaniowy. Jedna butelka zastąpi kilka innych preparatów o działaniu: antybakteryjnym, sebostatycznym, przeciwgrzybiczym, przeciwzapalnym, łagodzącym podrażnienia.

Ograniczając konsumpcję mamy wpływ na globalne zmiany.

Kupując mniej - oszczędzamy, możemy pozwolić sobie wówczas na produkty najwyższej jakości.

I taki właśnie jest Prodermic Sliver – najwyższej jakości, prawdziwy produkt wielozadaniowy. Nowa Ikona w codziennej pielęgnacji.

 

 

Srebro koloidalne Prodermic Silver firmy Medaqua dostępne jest w sklepie internetowym oraz w wyselekcjonowanych Gabinetach Dermatologicznych i Klinikach Urody.

 

Kobieca Marka Roku

Influencer's Top

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl