Zajady - stan zapalny kącików ust
Zajady - stan zapalny kącików ust

Wyglądają nieestetycznie i bolą. Zajady – stan zapalny kącików ust.

Pęknięcia i bolesne pieczenie kącików ust są niekomfortowe a ich wyleczenie może potrwać nawet kilkanaście dni. Nie pozwól na to, sprawdź jak zadziała Prodermic Silver.

Najczęstsze przyczyny:

  • Niedobór witamin, głównie B2. witamina B2 wraz z witaminą A odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie m.in. błon śluzowych, ich niedobór może wywoływać stany zapalne. Głównym źródłem witaminy B2 w diecie są: mleko i jego przetwory oraz jaja, mniejsze jej ilości zawierają zielone warzywa i owoce,
  • Infekcje bakteryjne i grzybicze,
  • Antybiotykoterapia, która sprawia, że osłabiony organizm nie jest w stanie zwalczać infekcji,
  • Silny stres,
  • Obniżona odporność: może być wywołana brakiem regularnej aktywności fizycznej, przyjmowaniem antybiotyków oraz nieodpowiednią dieta, ubogą w warzywa i owoce.

Leczenie zajadów powinno przebiegać jednocześnie w dwóch kierunkach:

  • Przyczynowym, czyli odpowiednia suplementacja brakujących witamin, szczególnie z grupy B,
  • Objawowym, czyli łagodzenie stanu zapalnego oraz zapobieganie namnażaniu się bakterii i grzybów w obrębie stanu zapalnego.

Prodermic Silver jest preparatem skutecznym w leczeniu objawowym dzięki właściwościom antybakteryjnym, przeciwzapalnym oraz immunostymulującycm.

Kiedy pojawia się pęknięcie w kącikach ust, zaczynają się namnażać bakterie (paciorkowce, gronkowce) i grzyby (szczególnie z gatunku Candida), które powodują infekcję prowadząca aż do nadżerki.

Srebro koloidalne Prodermic Silver zniszczy patogeny odpowiedzialne za stan zapalny oraz pobudzi procesy samonaprawcze skóry.

Stosując Prodermic Silver 4-5 razy dziennie na zainfekowaną powierzchnię i pozostawiając preparat do wyschnięcia, skutecznie wyleczymy zajady w dwa dni.

 

Prodermic Silver - stworzony specjalnie dla Ciebie aktywny i stabilny roztwór koloidalny czystego srebra.

Srebro koloidalne zachowuje się jak antybiotyk o szerokim spektrum działania. W krótkim czasie niszczy bakterie, wirusy i grzyby. Jest skuteczne w przypadku około 650 różnych drobnoustrojów chorobotwórczych. Drobne cząsteczki srebra wnikają do bakterii jednokomórkowych i blokują tam enzym odpowiedzialny za pozyskiwanie tlenu. Podczas terapii srebrem koloidalnym zdrowe komórki skóry i pożyteczne dla organizmu bakterie nie ulegają uszkodzeniu. 

Zachowuje naturalne pH skóry. Innowacyjna technologia wytwarzania oparta jest wyłącznie na procesach fizycznych. Produkt nie zawiera parabenów, barwników i substancji zapachowych.

 


 

 

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl